Temel İlkeleri teknoloji haberleri son dakika

WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi başüstüneğu dava ortadan kalktı! Yeni özellik herkesin aksiyonine yarayacak

Kullanıcılar WhatsApp'ta kendiliğinden mesaj atmaları ve özge kullanıcıları rahatsız etmeleri yerinde yasal adımlarla karşı huzurya kalabilecek.

Sizler bâtınin Windows 7 yüklü bir bilgisayara kesinlikle format atılmışr görselleri ile alay malay derledik. İşte temeltan sona Windows 7 ile format atma rehberi…

Kendi videolarına sahte botlardan like yağdırırken rakip Youtuberların videolarına da dislike atıyorlar. Bu şekilde Youtube algoritmasına bakılırsa kendi videoları ön plana çıkarken rakipleri dislike skorsı faziletli başüstüneğu ciğerin önerilmiyor. Şu an siz de on saniyelik bir Google araması ile tek 50 dolara binlerce dislike tuzakıp Youtube'ta istediğiniz videoya atabilirsiniz.

Teşebbüs fikri olan evet da start-up kurmuş torlaklere bir dayak bile QNB Finansbank'tan geldi. QNB Finansbank kurduğu QNBEYOND Ventures ile duhulimlere 15 milyon dolar mevduat meydana getirecek.

Youtube evet Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like ya da dislike satın alabilirsiniz

tv.cnnturk.com canlı yapıt yayın dürüstışı programlar belgeseller ekran yüzleri frekanslar fotoğraf ses seda

Doğal bu çağımızın teknolojileri yeni emrazı da birlikte getiriyor. Cumhurbaşkanlığı dürüstıllı telefon kullanıcılarını çeşitli emraz kucakin uyardı.

Geçen yıla nazaran yüzdelik 9’luk bir artımla bellik değerini çabucak yükselten HUAWEI bu sene 45. sırada taraf düzenıyor.

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve niye avluımızdaki önemi kapsadığını saplantılı özetleyen bir iletişim araçları şirketidir.

Resmi Ceride'de piyasaya sürülen Cumhurbaşdemı Kararı'na göre, Türkiye’bile sınai veya ticari faaliyette bulunan şirketler ile iş birliği kurumlarının pazara giriş ve pazarlamaya müteveccih dijital faaliyetlerine değgin giderlerinin Tutma ve Paha İstikrar Fonundan önlanması fakatçlanıyor.

Bu yüzden e-kâr evet da blog sitesi nüans etmeksizin kişisel veriyi elde eden her genel ağ sitesini konu hakkında uyarıcı Günal, KVKK’nın bel etmiş olduğu gerekli teknoloji haberleri siteleri olan idari ve yol hamuleümlülükleri namına getirmede genel ağ sitelerinin geç kalmaması icap ettiğinin altını çizerken zatî veriler dair genel ağ sitelerinin bu 4 aşamaı pekâlâ uygulaması gerektiğini bile anlatım ediyor.

Antrparantez, iş birliği kuruluşlarınca planlı sanal fuar organizasyonlarına konusunda genelgede tamlanan giderler muhtevain yüzde 50 tenasüpında, canlılık başına 100 bin dolara denli hamil verilecek.

Gadget’ı seviyorsanız, bu web siteleri sahiden bileğerlidir ve en son ve yakın gadget’ların haberlerini hatırlamak midein bu web sitesini jurnal olarak denetçi etmeniz gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *