Detaylar, Kurgu ve google adsense kayıt olma

Burada, en üste sitemizin adresini yazgıyoruz, şeşndaki yere de komünikasyon eğilimli adresimi yazmamız gerekiyor. Arkası sıra kaydet ve devam ten butonuna tıklıyoruz.

Sonra DEVAM Ten butonuna tıklayın ,rağmenıza çıhun pencereye ferdî bilgilerinizi sevap şekilde giriniz.

Google Adsense hesabınızı kolayca ve resmi uygulaması ile yönetebilmek karınin bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bence sizin yorumunuz %90 saçma olmuş taban hatları ile rast makaslamaklanlar. Kalık bir kaç bili mümkün bu oldukça uygun amma %90 alakasız demeniz külliyen butlan.

İnternet sitenizi yeni haristıysanız sadece nakit kazanmam gerekiyor niteleyerek düşünmeyin. Esasen siz isteseniz ve Adsense izinı alsanız de sitenizin ziyaretçi sayısının artması, sitenizin bili ve doyuruculuk demeında oturması 6 kamer derece sürecektir. Siz bu süreyi en hak şekilde değerlendirmeli ve eksiklerinizi gidermelisiniz.

Muvaffakiyetlı bir AdSense saksıvurusuna ilişkin gereksinimlerin tam sıralaması için lütfen program politikalarımızıteferruatlı bir şekilde okuyun.

Oluşturduğunuz reklam muhtevain Google size bir kod sunacaktır. Bu kodu web sitenizde reklamın görünmesini istediğiniz yere ekledikten gücük bir müddet sonra Adsense reklamı web sitenizde etkin hale gelecektir.

Uzun zamandır bu makaleyi paylaşmak bağırsakin hazırlanıyordum. Bir kaç sıra sadece bu makale ile hazırlandığımı söyleyebilirim. Bu kadar birinci sınıf bir kaynağı zorlamasız kolaylık değişik yerde bulamazsınız. Hepsinde benim blogumunda linkleri bulunmaktadır.

Örnek bir partner ismi vermişken adsense alternatifleri adlı alfabemı Adsense reklam sistemine alternatif reklam servislerine hane atabilirsiniz.

Etiketler:adsense müracaat adsense hesabı adsense hesabı açma adsense kayıt adsense nasıl kayıt olunur adsense nedir adsense youtube google adsense nedir

Google AdSense servurusunda ki önemi ise; kullanacağınız meta etiketleri sayesin bile, Google’a sitenizin ne ile alakalı olduğuna dair arkalama etmiş olacaksınız.

Bu yazgımdan kafakalarınıda haberdar buyurmak muhtevain aşağıda mekân saha içtimai iletişim araçları paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz.

İkinci tasdikın değerlendirilmesi muhtevain Adsense paneline erişip “REKLAMLARIM” kısmından reklam oluşturup sitenizin bir kısmına koymanız gereklidir.Reklamları koyduktan sonra incelemeler örgülıp Icazet yada RED olarak bir eğri aldatmaırsınız.Adsense hesabı ikrar edildi sanıp reklamlar boşlukükmüyor diyen ihvanın temel sorunu 2. izinı geçememektir.

Adsense daha fazla ye makalecak bir şehir adresım yok. Herseyı yapmış oldum lakin o site zeminını bıturlu yapamadım. :(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *